Styret i NGF:

President
Anders Bredesen
Nedre Ullern Terrasse
0280 OSLO
Tlf. privat: 22 50 45 08 
Tlf. mobil: 924 63 000 
Email: 
anders.bredesen@oras.no
 

Visepresident

Egil Nilsen
Ulvenveien 117c
0665 Oslo
Tlf. mobil: 950 40 108
Email: egil.regnskap@gmail.com 

Sekretær
Kjell Pedersen
Iver Juels gate 13
3040 Drammen
Tlf privat: 32 81 88 56
Tlf jobb (onsdager): 
404 41 203 
Email: 
kje-harp@online.no
Email jobb: kjelpedersen@mil.no

Styremedlem

Viggo Andreassen
Finstadlia 121
1475 Finstadjordet
Tlf mob: 988 72 241

Email: viandera@online.no

Styremedlem
Trond Anders Svensson
Sognsveien 141
0860 Oslo

Tlf Mobil: 906 33 012
Email: trond.anders.svensson@gmail.com

Styremedlem

Harald Moen

Furubakken 23

2609 Lillehammer
Tlf mobil: 911 70 728

Email: harald@wbg.no

Styremedlem
Hans-Erik Grimsrud
Åstadryggen 13
1396 Billingstad
Tlf privat: 952 78 515
Tlf mobil: 908 81 122
Email: hans.erik.grimsrud@oagf.no

Styremedlem

Oddmund Olsen
Ulfhildsgate 4
1707 Sarpsborg
Tlf Mobil:. 970 17 157

Styremedlem
Per Helge Pederesen

Tlf privat: 35 56 00 13
Tlf. mobil: 
911 51 332
Email:pepe@funnemark.toyota.no 

Varamedlem
Jon Inge Vesterås
Gamlevegen 305
2830 Raufoss
Mob: 951 20 297
Email: jon.inge.veasteras@sintef.no

Varamedlem
Øystein Pinås

 

Spesialmedarbeidere til styret i NGF:

Webmaster:
Jan-Erik Skjeggerud
 
Nico Hambros vei 14
0969 OSLO
Tlf. privat: 22 21 13 55
Tlf. mobil: 900 62 679 
Email: 
jan.erik.skjeggerud@gmail.com
Email (jobb): 
jan-erik.skjeggerud@sporveien.com

 

Skytekontakt:
Hans Erik Hauge
Klommesteinsveien 140
3300 HOKKSUND
Tlf. mobil: 926 88 376
Email: a-bhau@frisurf.no

 

ENDRINGER I MEDLEMSREGISTERET, ADRESSE ENDRINGER, SAMT ANDRE HENVENDELSER TIL STYRET I NORGES GARDISTFORBUNDET SKAL GJØRES PÅ FØLGENDE ADRESSE: gardistforbundet@gmail.com